Co vám chalupa Šakvice nabízí ...


Pokoj č. 1

Jedná se o podlouhlý pokoj se dvěma samostatnými postelemi. Pokoj je umístěn vedle vchodových dvěři do hlavní budovy chalupy. Prostor je prosvícen dvěma okny, jedno směřující do ulice a druhé do zahrady. 

Obývací pokoj

Vybaven tak, aby nabídl pohodlné posezení. V případě potřeby se dá pohovka rozložit a nabídne dvě plnohodnotná spací lůžka. K dispozici je televize s možností připojení oblíbených filmů či pořadů přes USB. 

Koupelna v hlavní budově

Pokoj č. 1 a obývací pokoj nacházející se v hlavní budově mají k dispozici koupelnu a wc. V koupelně máte k dispozici odkládací košíčky, skříňku, mýdlo, fén, dětské záchodové prkýnko a stoupací stoličku.

Kuchyně

V hlavní budově se dále nachází vybavená kuchyně - lednice s mrazákem, toaster, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, indukční plotna. Základní potraviny (káva, čaj, cukr, sůl, koření, olej atd.) k dispozici, stejně tak mycí prostředky. Vedle kuchyně je možnost posezení v jídelně. 

Zahrada

Zahrada je uzavřená a obehnaná plotem, proto nabízí soukromí a nemusíte se bát o své ratolesti, aby nevyběhly na ulici. Posezení pod krytou pergolou přímo svádí ke grilování. Dřevo je k dispozici zdarma. Ze zahrady jsou samostatné vstupy do dalších dvou pokojů.

Pokoj č. 2

Jeden ze dvou pokojů přístupných pouze ze zahrady. Nabízí dvě lůžka a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V koupelně máte k dispozici odkládací košíčky, mýdlo, sušák, dětské záchodové prkýnko a stoupací stoličku. Narozdíl od druhého zahradního pokoje, má tento manželskou postel. 

Pokoj č. 3

Pokoj s vlastním vstupem ze zahrady, vlastní koupelnou se sprchovým boxem a toaletou nabízí dvě samostatná lůžka. V koupelně máte k dispozici odkládací košíčky, skříňku, mýdlo, sušák, dětské záchodové prkýnko a stoupací stoličku.

Vinný sklípek

Nacházíme se na Jižní Moravě a proto vinný sklípek nemůže chybět. V horkých letních dnech nabízí příjemné schlazení a také má vždy zásobu kvalitních vín z nedalekých vinic. 

Posezení u sklepa

Poslední z místností se nachází nad vinným sklípkem a slouží k posezení a vychutnání vín ze sklepa. Při chladných večerech je možné si přitopit v krbu. Ve vinárně je k dispozici malá kuchyňka. 

Chalupu Šakvice provozuje společnost Loma Trade s.r.o., 
Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno
IČO: 07100981
DIČ: CZ07100981 
© 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!